Poštovane kolegice i kolege,
ovdje možete vidjeti raspored seminarskih grupa iz kolegija Upravno pravo.
Nastava počinje u tjednu 22.-26. listopada 2018.
Raspored seminarskih grupa iz Upravnog prava
Grupa 1.
voditelj: izv. prof. dr. sc. Frane Staničić
utorkom od 9 do 10:30
dvorana III., ĆM4
|
Fran |
|
Hana |
|
Ivana |
|
Ivan |
|
Mario |
|
Melisa |
|
Ljudevit |
|
Lucija |
|
Ena |
|
Ivana |
|
Nikolina |
|
Ivan |
|
Franka |
|
Ana |
|
Nikolina |
|
Vernes |
|
Dario |
|
Ana Marija |
|
Leo |
|
Matea |
|
Anamarija |
|
Ivan Luis |
|
Ivana |
|
Iva |
|
Bruna |
|
Marijan |
|
Stela |
|
Dora |
|
Vilim |
|
Ivan |
|
Mario |
|
Antun |
|
Antonio |
|
Magdalena |
Grupa 2
voditelj: doc. dr. sc. Marko Turudić
utorkom od 10:30 do 12
dvorana VII., ĆM4
|
Lucija |
|
Ivan |
|
Manda |
|
Patricia |
|
Maja |
|
Maja |
|
Karlo |
|
Lorena |
|
Mariana |
|
Dora |
|
Ivan |
|
Dino |
|
Dora |
|
Jelena |
|
Ana |
|
Iva |
|
Valentino |
|
Ana Marija |
|
Ante |
|
Petra |
|
Anja |
|
Jure |
|
Ivan |
|
Iva |
|
Lovro |
|
Rebeka |
|
Viktorija |
|
Tina |
|
Magdalena |
|
Asja |
|
Krešimir |
|
Jelena |
|
Martin |
Grupa 3
voditelj: izv. prof. dr. sc. Marko Šikić
srijedom od 14 do 15:30
dvorana IV., ĆM4
|
Tea |
|
Borna |
|
Hella |
|
Domagoj |
|
Marta |
|
Bernarda |
|
Ema |
|
Tajana |
|
Anja |
|
Lucia |
|
Ivana |
|
Nikola |
|
Dora |
|
Antonio |
|
Filip |
|
Matea |
|
Petar |
|
Tina |
|
Ana |
|
Maksimilijan |
|
Anamarija |
|
Sara |
|
Rudolf |
|
Lana |
|
Jakov |
|
Elena |
|
Maja |
|
Valentina |
|
Hela |
|
Nina |
|
Dominik |
|
Dora |
|
Marija |
|
Karmen |
Grupa 4 – izvanredni studenti
voditelj: doc. dr. sc. Marko Turudić
ponedjeljkom od 16 do 16:45
dvorana VII., ĆM4
|
Julijana |
|
Mirela |
|
Nevia |
|
Ivo |
|
Rosana |
|
Adrian |
|
Antonio |
|
Sven |
|
Laura |
|
Šimun |
|
Božo |
|
Toni |
|
Iva |
|
Katarina |
|
Adrian Tomislav |
|
Andrej |
|
Karlo |
|
Martina |
|
Martin |
|
Ana Maria |
|
Igor |
|
Eva |
|
Iva |
|
Vinko |
|
Ana |
|
Kateryna |
|
Jakov |
|
Jasmina |
Copyright 2024 - Pravni fakultet, Sveučilište u Zagrebu, sva prava pridržana.