Poštovane kolegice i kolege,
raspored seminarskih grupa sastavljen je na način da su seminaristi ravnomjerno raspoređeni u četiri grupe prema rasporedu koji je objavljen u nastavku ove obavijesti.
Molimo Vas da provjerite u koju ste seminarsku grupu raspoređeni. U slučaju da Vam se tri ili više termina preklapaju s drugim, već započetim, nastavnim obavezama, molimo Vas da pošaljete mail izv. prof. dr. sc. Lani Ofak (lana.ofak@pravo.hr) najkasnije do utorka 26. listopada do 12h (podne). U svom mailu navedite s kojim kolegijem postoji kolizija te u kojim terminima. Također navedite koja seminarska grupa bi Vam više odgovarala.
Nastojat ćemo, u mjeri u kojom nam je to moguće zbog ograničenih mjesta u dvorani, formirati konačne grupe na način da seminaristi imaju što manje preklapanja s nastavom iz drugih kolegija. Nakon finaliziranja konačnog rasporeda seminarskih grupa, provest će se ispravak upisa seminarskih grupa u Merlinu tijekom idućeg tjedna.
S poštovanjem,
Katedra za upravno pravo
Grupa 1, voditelj: prof. dr. sc. Marko Šikić
Termini:
27.10. GR1, 13 - 16, ĆM dv. 3
29.10. GR1, 13 - 16, ĆM dv. 3
3.11. GR1, 13 - 16, ĆM dv. 3
5.11. GR1, 13 - 16, ĆM dv. 3
10.11. GR1, 13 - 16, ĆM dv. 3
12.11. GR1, 13 - 16, ĆM dv. 3
17.11. GR1, 13 - 16, ĆM dv. 3
19.11. GR1, 13 - 16, ĆM dv. 3
Grupa 1
|
Antonija |
Balija |
|
Ena |
Barić |
|
Elizabeta Ana |
Batarelo |
|
Magdalena |
Bednjanec |
|
Lara |
Belančić |
|
Stela |
Beluhan |
|
Teodora |
Beraković |
|
Pavica |
Bilić |
|
Lovro |
Boch |
|
Adrian |
Božić |
|
Anđela |
Brekalo |
|
Sebastijan |
Brica |
|
Lucija |
Bubrić |
|
Lana |
Burazin |
|
Paola |
Buškulić |
|
Mirta |
Crmarić |
|
Nikola-Luka |
Čuljak |
|
Lucija |
Dajčić |
|
Dragan |
Dankić |
|
Kala |
Delač |
Grupa 2, voditeljica: doc. dr. sc. Mateja Held
Termini:
28.10. GR2, 13 -16, ĆM dv. 3
4.11. Dan fakulteta - nema nastave
8.11. GR2, 13 -16, ĆM dv. 3
11.11. GR2, 13 -16, ĆM dv. 3
15.11. GR2, 13 -16, ĆM dv. 3
18.11. Blagdan - nema nastave
22.11. GR2, 13 -16, ĆM dv. 3
24.11. GR2, 13 -16, ĆM dv. 3
25.11. GR2, 13 -16, ĆM dv. 3
Grupa 2
|
Iva Stanka |
Bačić |
|
Petra |
Dijaković |
|
Stjepan |
Dodlek |
|
Maris |
Drobac |
|
Marta |
Ergotić |
|
Petra |
Fiket |
|
Sara |
Gerić |
|
Patricija |
Granđa-Kovač |
|
Lara |
Gregurović |
|
Lorena |
Harapin |
|
Lucija |
Herceg |
|
Lucija |
Hrustić |
|
Valentina |
Hubak |
|
Lucija |
Iličić |
|
Igor |
Janić |
|
Antica |
Jelušić |
|
Josipa |
Jerabek |
|
Marina |
Katić |
|
Dora |
Kekez |
|
Katarina |
Kliček |
Grupa 3, voditelj: izv. prof. dr. sc. Frane Staničić
27.10. GR3, 13 -16, ĆM dv. 2
3.11. GR3, 13 -16, ĆM dv. 2
8.11. GR3, 13 -16, ĆM dv. 2
10.11. GR3, 13 -16, ĆM dv. 2
15.11. GR3, 13 -16, ĆM dv. 2
17.11. GR3, 13 -16, ĆM dv. 2
22.11. GR3, 13 -16, ĆM dv. 2
24.11. GR3, 13 -16, ĆM dv. 2
Grupa 3
|
Marinela |
Kovačević |
|
Ružica |
Kozić |
|
Dorotea |
Krcivoj |
|
Ella |
Krstačić |
|
Klara |
Ladan |
|
Mia |
Lozica |
|
Đana |
Lučić |
|
Ana-Marija |
Lukenda |
|
Paula |
Ljevar |
|
Vedran |
Ljubičić |
|
Dino |
Makarović |
|
Paula |
Maljković |
|
Ivona |
Mamić |
|
Jakov |
Maričić |
|
Matea |
Marušić |
|
Lucija |
Medved |
|
Doris |
Mihelec |
|
Sunčana |
Milić |
|
Filip |
Mravičić |
|
Nina Paula |
Mrčić |
|
Ivana |
Palijaš |
Grupa 4, voditeljica: izv. prof. dr. sc. Lana Ofak
29.10. GR4, 13 - 16, ĆM dv. 2
2.11. GR4, 13 - 16, ĆM dv. 3
5.11. GR4, 13 - 16, ĆM dv. 2
9.11. GR4, 13 - 16, ĆM dv. 3
12.11. GR4, 13 -16, ĆM dv. 2
16.11. GR4, 13 -16, ĆM dv. 3
19.11. GR4, 13 -16, ĆM dv. 2
23.11. GR4, 13 -16, ĆM dv. 3
Grupa 4
|
Paula |
Pečenković |
|
Marko |
Peričić |
|
Tina |
Perić |
|
Patricija |
Perić |
|
Nika |
Perković |
|
Lucija |
Peroš |
|
Petra |
Poje |
|
Josip |
Pokorny |
|
Paula |
Pralas |
|
Franka |
Pušić |
|
Anita |
Radovac |
|
Emma |
Radović |
|
Katarina |
Rašić |
|
Valentina |
Rehak |
|
Ana Slavica |
Repić |
|
Ema |
Rožić |
|
Lucija |
Rumora |
|
Marija |
Stepić |
|
Nives |
Supić |
|
Veronika |
Vlahović |
|
Marta |
Vuković |
Copyright 2024 - Pravni fakultet, Sveučilište u Zagrebu, sva prava pridržana.