Vježbe iz predmeta Kazneno pravo akad.god. 2021/2022.
Grupa prof. dr. sc. Leo Cvitanović- petkom 15-17 sati, Gundulićeva 10, dv. IX. Vježbe započinju u petak 5. 11. 2021.
Bičak Doris
Horvat Josipa
Šebijan Sara
Glavica Mihaela
Đula Karlo
Mihalić Buga
Šubarić Sara
Turudić Iva
Vrban Fran Lobel
Sabljak Marko
Arbanas Maja
Bagavac Sara
Banek Antonija
Banić Jana
Barbir Marija
Basić Ines
Begović Dora
Benko Petra
Bolanča Luka
Boldin Marta
Bošnjak Bruno
Bošnjak Ana
Braica Antonela
Brajko Andrija
Brajković Iva
Brčić Šimun
Brnadić Karla
Brščić Nina
Budek Mateja
Buhin Sara
Grupa izv. prof. dr. sc. Maja Munivrana – srijedom od 16-18 sati, Gundulićeva 10, dvorana VIII. Vježbe započinju u srijedu 20. 10. 2021.
Bulat Margarita
Bunčić Monika
Cvetko Tea
Cvjetko Marija
Čičić Katarina
Čulk Marko
Čvrljak Lara
Dabetić Nika
Devčić Dora
Dimovski Bojana
Dujmović Sara
Dulić Lea
Dunaj Helena
Đuras Matej
Ferat Karla
Fudurić Toni
Fueh Mihovilović Julia
Galešić Tihomir
Gašparić Petar
Gavrić Lorena
Glivar Jan Grgur
Goleš Patrik
Gregurić Karlo
Grgić Ora Antea
Horvat Ana Nera
Horvatin Katarina
Hranilović Fran
Hribar Luka
Hržić Klara
Jandroković Borna
Grupa izv. prof. dr. sc. Sunčana Roksandić - petkom od 17-19 sati, TRH 3, dvorana IV. Vježbe započinju u petak 29. 10. 2021.
Topolovec Lucija
Blaži Fabijan
Matuško Ana
Janeković Lucija
Jaranović Sara
Jerković Katarina
Juras Sanja
Kapustić Nera
Klarić Jakov
Kos Kristina
Kostešić Ena
Kovač Paula
Kožić August
Kraš Lucija
Krkalo Lora
Krstanović Karmen
Kurtović Maris
Lažeta Kristina
Ledić Filipa
Lisak Tin
Lokin Božena
Markovinović Vanja
Markovinović Dora
Maruna Ivana
Matić Frane
Matić Sunčica
Meić Nina
Meštrić Katarina
Milaković Klara
Milanović Helena
Grupa izv. prof. dr. sc. Marta Dragičević Prtenjača - četvrtkom 18-20 sati, Gundulićeva 10, dvorana VIII. Vježbe započinju u četvrtak 21. 10. 2021.
Rabar Stefani
Milinić Tina
Mišić Petar
Miškulin Talia
Mršić Robin
Naranđa Ana
Nemec Daria
Nikolić Fran
Nižić Hrvoje
Novak Lorena
Njirić Ana
Ognjenčić Ines
Pavić Stipe
Pavlačić Iva
Pavlišić Luka
Petrović Manuela
Pleslić Dora
Podvorac Filip
Posavec Jan
Posuda Maja
Povijač Mateja
Prašin Vedrana
Premor Kolarić Filip
Puček Matija
Puzak Jelena
Radočaj Luka
Rambousek Eleonora
Romac Dalija
Samardžić Hrvoje
Sertić Nikolina
Grupa doc. dr. sc. Aleksandar Maršavelski – utorkom od 16,30 sati, TRH 3, dvorana V. Vježbe započinju utorak 2. 11. 2021.
Pavić Niko
Kulić Marija
Maček Karlo
Skoko Hana
Skuliber Jurica
Slunjski Mihaela
Soldan Neda
Starčević Andrija
Stier Martin Andrej
Storeli Nika
Svetac Anamarija
Svilokos Emilio
Šagud Josipa
Šarić Ana
Šavorić Fran Krsto
Šimaga Mirta
Škarica Marko
Škarić Nora
Šmic Lara
Šumelj Gloria
Terešak Vladimir
Tomc Bruno
Vajdić Nika
Vidoša Lovro
Vrcić Nika
Vukelić Jan
Zekan Helena
Zeman Eva
Zoričić Marin
Župić Gloria
Copyright 2024 - Pravni fakultet, Sveučilište u Zagrebu, sva prava pridržana.